Tuvākie pasākumi

Pievienojies kādam no Purvu bridēju publiskajiem pārgājieniem un uzzini, cik forši doties purvā ar purva/sniega kurpēm, kā arī iegūsti jaunus draugus un lieliskas atmiņas. Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ nenokavē.

24.aprīlī – Ar purva kurpēm Kurzemes Mīnotaura labirintā

21.aprīlī – Saulrieta pārgājiens Cenas tīrelī ar purva kurpēm

18. aprīlī – Pavasara sezonas atklāšana ar purva kurpēm

28.martā – Pop-Up purva kurpju noma

7.martā – Purvu bridēju treniņš ar pieredzes stāstiem

27.febr. – Atvadas no ziemas (sniega kurpju treniņš)

Jaunumi

Dāvanu karte pārgājienam ar purva kurpēm

dāvanu karte pārgājienam

Uzdāvini iespēju izjust dabas burvību un jaunus piedzīvojumus. Piemeklē Purvu bridēju dāvanu karti jebkuram mērķim: draugam, kolēģim, sievai vai sievasmātei…

🎄 Tev ir iespēja iegādāties dāvanu karti sākot no 20 EUR.
🎄 Dāvanu karte derīga līdz 2021.gada 31. decembrim.
🎄 Dāvanu karti nosūtīsim Tev elektroniskā veidā.

Lai iegādātos dāvanu karti, raksti uz info@purvubrideji.lv.

Sniega kurpju noma

sniega kurpju noma

Tagad ar sniega kurpēm vari doties arī viens pats vai ar ģimenes locekļiem. Iznomājam dažāda izmēra sniega kurpes, lai baudītu piesnigušos Latvijas mežus un purvus.

🎄 Ieteiksim labākos pārgājienu maršrutus.
🎄 Sniega kurpes varēsi saņemt un nodot Rīgā un Ērgļos.
🎄 Nomas cena 10.00 € par pirmo diennakti, par katru nākamo 5.00 €, par nedēļas nogali 15.00 €

Plašāk par nomas piedāvājumu skaties sadaļā Noma.Piedāvājam

Pasākumi

pasākumi

Seko Purvu bridēju Facebook lapai un pievienojies kādam no mūsu pārgājieniem vai citiem pasākumiem. Ja netiec uz pasākumu, tad vari izvēlēties kādu no mūsu maršrutu piedāvājumiem un ar draugiem pieteikties pārgājienam arī citā laikā.

Grupu pārgājieni

grupu pārgājieni

Organizējam dažādas grūtības pakāpes pārgājienus purvos visā Latvijā grupām līdz 70 personām. Cena grupai sākas no 160 EUR. Cenas var mainīties atkarībā no maršruta, dalībnieku skaita un pārgājiena ilguma. Iespējami arī individuāli risinājumi.

Skolēnu ekskursijas

skolēnu ekskursijas

Īpašs piedāvājums skolēnu grupām darba dienās. Pārgājiena cena skolēnu grupām līdz 20 personām – 200 EUR, vairāk par 20 personām – 10 EUR/pers. Pārgājieni purvos ir lieliska iespēja aktīvi izkustēties un papildināt zināšanas ģeogrāfijā, ģeoloģijā, vēsturē un bioloģijā.

Dāvanu kartes

pasākumi

Uzdāvini iespēju izjust dabas burvību un jaunus piedzīvojumus. Piemeklē Purvu bridēju dāvanu karti jebkuram mērķim: draugam, kolēģim, sievai vai sievasmātei… Dāvanu karte derīga līdz 2021.gada 31. decembrim. Dāvanu kartes cena – 20 EUR/pers.

Pārgājienu rezervācijas kārtība

1. Iepazīsties ar Pārgājienu noteikumiem.
2. Piesaki pārgājienu +371 201-201-01 vai info@purvubrideji.lv norādot:
izvēlēto maršrutu, datumu, dalībnieku skaitu, apavu izmēru un piemērojamās atlaides.
3. Saņem rezervācijas apstiprinājumu un rēķinu, kas jāapmaksā 3 dienu laikā, bet ne vēlāk kā 1 dienu līdz pārgājiena sākumam.

Ņem vērā, ka:
Rezervācijas/dalības maksa netiek atgriezta, taču varat pārdot, uzdāvināt vai kā citādi nodot savu reģistrāciju citai personai.
Rezervācijas datuma maiņa grupu pārgājienam maksā 50 EUR (ja ir pieejams brīvs datums).
Iepriekš vienojoties, dalības maksu var apmaksāt arī uz vietas pārgājiena dienā.

Pārgājienu maršruti
Saulrieta pārgājienss

Cenas tīrelis

Lieliska vieta, lai Pierīgā dotos saulrieta vai saullēkta pārgājienā gan nedēļas nogalēs, gan darba dienās. Vasarā varēs ne tikai baudīt ainavu, bet arī veldzēties purva ezeriņos. Pārgājiena maršrutu ilgums no 2,5 stundām līdz pat visai dienai… skatīt vairāk →

Saulrieta pārgājiens

Rukšu purvs

Maršruts ar vislielāko purvu ezeriņu labirintu Latvijā – gluži kā Minotaura labirints. Pietiekami viegls maršruts, lai to spētu pieveikt bērni, bet ar pietiekami lielu adrenalīna devu pieaugušajiem. Pārgājiena ilgums līdz 3 stundām… skatīt vairāk →

Spraigs maršruts

Pirtsmeža purvs

Viens no spraigākajiem maršrutiem, kuru drošu padara tikai Purvu bridēju pieredze un speciālais inventārs. Maršruta garumu var pielāgot jūsu vēlmēm no 4 stundām līdz 8 stundām. Šī ir īstā vieta, lai patiešām saprastu, kas ir purvs… skatīt vairāk →

Divu dienu pārgājiens

Saklaura purvs

Ja vēlies 1-2 dienu garu pārgājienu, tad šī ir īstā vieta. Iespēja nakšņot gan guļamtīklā, gan meža namiņā. Purvs liels un iespaidīgs, tam pienākot klāt, pat nevar redzēt pāri, jo no sūnām ir izveidojies paprāvs kalniņš… skatīt vairāk →


Purvu bridēji

Kristaps Kiziks

Kristaps Kiziks

“Purvu bridēji” ir uzņēmums, kas dibināts 2015.gadā un nodarbojas ar aktīvu un izzinošu pārgājienu organizēšanu dažādos Latvijas purvos pārvietojoties ar purva/sniega kurpēm. Šo ideju Latvijā ieviesa purvu pazinējs un pētnieks Kristaps Kiziks, kas ikdienā nevien vada aizraujošus pārgājienus, bet arī pēta purvus studējot LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē un, protams, atbild uz daudzajiem epastiem un zvaniem, organizē pasākumus un kaļ tālākus attīstības plānus.

Ja vēlies sazināties, tad raksti uz info@purvubrideji.lv vai zvani +371 20120101

Meklē Purvu bridējus sociālajos tīklos:

Purva kurpes

Purva kurpes ir sniega kurpes, kas pielāgotas tā, lai ar tām varētu pārvietoties pa purvu visa gada garumā. Purva kurpes nodrošina lielāku pēdas laukumu un samazina cilvēka svara radīto spiedienu uz sūnām, tādejādi pārvietošanos purvā padarot daudz drošāku, vieglāku un videi saudzīgāku. Ar purva kurpēm nebūs jāuztraucas par piesmeltiem zābakiem un var droši iebrist purvā vietās, kur citkārt iekristu līdz padusēm.

Purva kurpēm ir regulējami izmēri, stiprinājumi apliekas ap potīti, tādēļ kājās jāvelk zābaki vai puszābaki. Ļoti vēlams, lai tie būtu pārgājienu apavi vai gumijas zābaki.

Sniega kurpes

Vai zināji…
Dažos avotos tiek minēts, ka purva, jeb sniega kurpes izdomātas pirms aptuveni 6000 gadiem.

Mums uzticas

Purvu bridēji ir šādu biedrību un asociāciju biedrs

Latvijas Daba Tūrisma Asociācijas biedrs
Lauku ceļotāja biedrs
Vidzemes tūrisma asociācijas biedrs
Latgales reģiona Tūrisma asociācijas “Ezerzeme” biedrs