PURVU BRIDĒJI

Līdz nākamajam pārgājienam atlikušas
  • Dienas

  • Stundas

  • Minūtes

  • Sekundes

Jaunākie notikumi

Pārgājieni ar purva / sniega kurpēm

Piedāvājam

Pasākumi

nakamie-pargajieni

Seko Purvu bridēju Facebook lapai un pievienojies kādam no mūsu pārgājieniem vai citiem pasākumiem. Ja netiec uz pasākumu, tad vari izvēlēties kādu no mūsu maršrutu piedāvājumiem un ar draugiem pieteikties pārgājienam arī citā laikā.

Grupu pārgājieni

individuāli pārgājieni

Organizējam dažādas grūtības pakāpes pārgājienus purvos visā Latvijā grupām līdz 30 personām. Cena grupai līdz 6 personām sākas no 120 EUR, par katru papildus personu 20 EUR. Cenas var mainīties atkarībā no maršruta un pārgājiena ilguma. Iespējami arī individuāli risinājumi.

Skolēnu grupas

pargajieni-skoleniem

Īpašs piedāvājums skolēnu grupām darba dienās. Pārgājiena cena skolēnu grupām līdz 16 personām - 160 EUR, vairāk par 16 personām - 10 EUR/pers. Pārgājieni purvos ir lieliska iespēja aktīvi izkustēties un papildināt zināšanas ģeogrāfijā, ģeoloģijā, vēsturē un bioloģijā.

Dāvanu kartes

davanu-karte-pargajienam

Uzdāvini iespēju izjust dabas burvību un jaunus piedzīvojumus. Piemeklē Purvu bridēju dāvanu karti jebkuram mērķim: draugam, kolēģim, sievai vai sievasmātei… Dāvanu karte derīga 6 mēnešus no iegādes brīža. Dāvanu kartes cena - 20EUR/pers.

Pārgājieni katrā gadalaikā

Maršruti

Piedāvājam pārgājienus visā Latvijā.

Atrodi sev tuvāko maršrutu

+371 201-201-01 info@purvubrideji.lv

Instagram galerija


Visi Instagram attēli - @purvubrideji

Nolikums

Pārgājienu noteikumi

1.1. Izvēlieties pārgājienam atbilstošu, ērtu, elpojošu un relatīvi siltu apģērbu, kā arī ūdens drošus apavus (trekinga vai gumijas zābakus). Lietus vai sniega gadījumā izvēlieties ūdensnecaurlaidīgu vējjaku, neņemiet līdzi lietussargus. Ģērbieties slāņos, lai nepieciešamības gadījumā varat pielāgot apģērbu fiziskajai slodzei un laika apstākļiem.
1.2. Pārgājieni norisinās īpaši aizsargājamās dabas teritorijās, tādēļ izturieties saudzīgi pret vidi un no apmeklētās vietas ņemiet sev līdzi tikai fotogrāfijas un iespaidus!
1.3. Pārgājiena laikā un pirms tam aizliegts lietot alkoholiskus dzērienus. Smēķēšana atļauta tikai apstāšanās vietās ārpus purviem un ugunsdrošajā sezonā.
1.4. Nekāpiet uz slapjiem kokiem un akmeņiem, kā arī uz nestabilām virsmām. Pārvietojoties ar purva/sniega kurpēm nekāpiet uz zariem, celmiem un citiem priekšmetiem, kas var bojāt inventāru.
1.5. Tuvojoties ūdenstilpēm (ezeri, lāmas, purva upes u.c.) ievērojiet personīgo drošību un nepārvērtējiet savas spējas. Uzmaniet sevi, savus bērnus un neradiet apdraudējumu ne sev ne citiem pārgājiena dalībniekiem un mantai.
1.6. Ja Jums šķiet, ka konkrēto šķērsli Jums neizdosies pārvarēt, informējiet par to gidu, kurš norādīs šķēršļa apiešanas ceļu.
1.7. Rūpīgi ievērojiet gida norādījumus, kā arī citus drošības noteikumus, par kuriem gids Jūs informēs pirms pārgājiena!
1.8. Katrs pats ir atbildīgs par drošību maršruta veikšanas laikā, SIA ”Purvu bridēji” ekspedīcijas laikā neizslēdz traumu un nelaimes gadījumu risku.
1.9. Pārgājienā var piedalīties nepilngadīgas personas, ja tos pavada vismaz viens no vecākiem, kas uzņemas pilnu atbildību par nepilngadīgo personu.
1.10. SIA ”Purvu bridēji” ir atbrīvots no atbildības sakarā ar dalībnieka gūtajiem ievainojumiem, traumām, kā arī citādu kaitējumu dalībnieka dzīvībai, veselībai un mantai.
1.11. Personīgi parakstoties uz Dalībnieka Reģistrācijas anketas, dalībnieks apliecina, ka:
1.11.1. viennozīmīgi piekrīt šiem pārgājiena noteikumiem un apņemas tos ievērot;
1.11.2. piešķir SIA ”Purvu bridēji” tiesības, vai pilnvarojot trešās personas, uzņemt dalībnieku fotogrāfijas, video un citus skaņu un vizuālās informācijas ierakstus, kā arī vākt, saglabāt un apstrādāt informāciju par dalībnieku teksta, skaņu un vizuālo datu nesējos. SIA ”Purvu bridēji” ir tiesības izmantot iepriekšminēto informāciju un datus reklāmas kampaņās. Autortiesības, izplatīšanas tiesības un pārējās mantiskās tiesības attiecībā uz uzņemtajām fotogrāfijām, ierakstiem un citu iegūto informāciju pieder SIA ”Purvu bridēji”.

Pārgājienu rezervācijas kārtība

2.1. Iepazīsties ar Pārgājienu noteikumiem.
2.2. Piesaki pārgājienu +371 201-201-01 vai info@purvubrideji.lv norādot:
izvēlēto maršrutu, datumu, dalībnieku skaitu, apavu izmēru un piemērojamās atlaides (skolēniem/studentiem).
2.3. Saņem rezervācijas apstiprinājumu un rēķinu, kas jāapmaksā 3 dienu laikā, bet ne vēlāk kā 1 dienu līdz pārgājiena sākumam.
2.4. Rezervācijas/dalības maksa netiek atgriezta.
2.5. Iepriekš vienojoties, dalības maksu var apmaksāt arī uz vietas pārgājiena dienā.

Pārgājienu grūtības pakāpes

Viegla līdz vidēja pārgājiena grūtības pakāpe

Viegla līdz vidēja

Šis ir visvienkāršākais no mūsu maršrutiem un tas ir piemērots ģimenēm ar bērniem vai jaunāko klašu skolēniem un tiem, kas vēlas izbaudīt neskarto purvu burvību bez īpašiem fizisko spēku pārbaudījumiem.

Vidēja līdz spraiga pārgājiena grūtības pakāpe

Vidēja līdz spraiga

Šis maršruts ietver dažādu šķēršļu pārvarēšanu – nelielu upju, avotu un slīkšņu šķērsošanu. Šie maršruti ir piemēroti tiem, kam patīk izaicinājumi un neliela adrenalīna deva. Šajos pārgājienos drīkst piedalīties arī bērni no 10 gadu vecuma kopā ar vismaz vienu no vecākiem, bet vecākiem ir rūpīgi jāizvērtē bērna fiziskā sagatavotība un emocionālā gatavība šādam pārgājienam.

Augsta pārgājiena grūtības pakāpe

Augsta

Šis maršruts ietver pārgājienu ar vidējas un paaugstinātas sarežģītības šķēršļu pārvarēšanu – upju un akaču šķērsošanu sarežģītās vietās, pastāv liels risks samērcēt apģērbu. Lai piedalītos šajos pārgājienos, ir nepieciešama laba fiziskā sagatavotība. Šī līmeņa pārgājieni nav piemēroti bērniem.

Atklāj purvu noslēpumus...

Par mums

Iepazīsties ar pārgājienu vadītājiem - purvu pētniekiem un entuziastiem:

Kristaps Kiziks

Idejas ieviesējs, purvu pētnieks un gids

Ikdienā vada pārgājienu grupas, pārstāv Purvu bridējus dažādos pasākumos, atbild uz daudzajiem epastiem un zvaniem, organizē pasākumus un kaļ tālākus attīstības plānus. Pēta purvus studējot doktorantūrā LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē.

Purvu bridēji SIA

  • +371 201-201-01
  • Kalna iela 41-12, Madona, Madonas nov., LV-4801
  • Reģ. Nr.: 45403043854
  • Banka: AS "SEB banka", Kods: UNLALV2X
  • Konts: LV23UNLA0050023426907