Kodaja (Sokas) purvs

Pieteikšanās: info@purvubrideji.lv un tālr.: +371 20120101

Pārgājiena maršruta apraksts

Šis ir viens no garākajiem un grūtākajiem maršrutiem. Purvā var atrast trakoti labas vietas un varbūt pat aizbristu līdz Igaunijai. Daba būs mežonīga ar daudziem ezeriņiem, plašu ainavu un nervus kutinošām spraigām vietām, no cilvēkiem šeit iemaldās retais, arī pārgājiens paredzēts visai garš (~11km),
līdz ar to izvērtējam savas spējas un pārgājienu pieredzi. Maršruts ved cauri aizsargājamām dabas teritorijām, dabā nav marķēts un nav paredzēts staigāšanai bez “Purvu bridēju” gida.

Kājās jāvelk zābaki vai puszābaki, lai pret potīti varētu stiprināt sniega/purva kurpes. Rekomendējam trekinga zābakus ar ūdensdrošu membrānu vai gumijas zābakus.

Maršruta raksturojums

Grūtības pakāpe
Vidēji grūti pārgājieni būs piemēroti aktīviem dalībniekiem ar pārgājienu pieredzi. Iesācējiem, gados vecākiem cilvēkiem un bērniem līdz 10 g.v. šis maršruts parasti ir nogurdinošs. Apvidū būs šķēršļi, piemēram, krituši koki vai ciņi, vietām jāšķērso grāvji vai strauti. Maršruts parasti ir 7-10 km garš.

Maršruta garums

7-10 km

Ilgums

5h-2d (ar gidu)

Attālums no Rīgas

ap 150 km (tikšanās vieta – ceļa krustojums ar paplašinājumu)

Piemērotākais laiks

visu gadu

Maršruta segums

dabisks augstais purvs (90%), meža ceļi un takas (10%)

Grupas cena (EUR)

līdz 9 personām 180,00EUR

no 9 līdz 30 personām 20,00EUR/pers.

Kodaju (Sokas) purvā iespējams variēt ar maršruta garumu un pārgājiena ilgumu no 5 stundām līdz pat divām dienām ar nakšņošanu guļamtīklos vai meža namiņā Igaunijā.

Kā nokļūt?

Spied uz saites, lai navigācijas aplikācijā atvērtu galamērķa koordinātes, ja izmanto waze vai google maps, vai izmanto koordinātes 57.944947, 24.783330

Par pārgājieniem.

Organizējam individuālos grupu pārgājienus un publiskos pasākumus. Maksimālais grupas lielums atkarībā no izvēlētā maršruta var būt 50-70 personas. Detalizētākas cenas skatīt sadaļā CENAS. Iespējami arī individuāli risinājumi.

Purva / sniega kurpes ir paredzētas zābakiem no 19 – 34,5 cm (~ 30 – 47 izmērs).